oferujemy
Charakterystyka firmy
Firma posiadająca formę spółki cywilnej została założona w 1994 roku. Ma charakter firmy rodzinnej zatrudniającej pracowników etatowych. Główny profil działaności firmy to prowadzenie podstawowej stacji kontroli pojazdów, oraz usług w zakresie napraw samochodów. Uprawnienia kontroli pojazdów firma posiada od początku funkcjonowania tj. od 1994 roku. Obejmują one diagnostykę komputerową samochodów osobowych, motocykli oraz pojazdów rolniczych.
Załoga
Obecnie firma zatrudnia 6 pracowników fizycznych oraz 2 pracowników biurowych, kadry i księgowość. Dwóch pracowników posiada uprawnienia diagnostyczne. W zakładzie na praktykach szkoli się 2 młodocianych.
Właściciel firmy pracuje w dziedzinie mechaniki pojazdowej od 1970 roku do chwili obecnej. Pozostali pracownicy wykonują prace w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych od 1994 roku. Są wykfalifikowanymi pracownikami posiadającymi bogatą wiedzę teoretyczną ja i praktyczną, ciągle doskonaląc swoje umiejętności jak również doświadczenie zawodowe uczestnicząc w szkoleniach.
Opis budynku
Firma mieści się w budynku położonym na ogrodzonej działce o powierzchni 2 589 m2. Wokół budynku znajduje się 15 miejsc postojowych oraz plac manewrowy (razem o pow. ponad 1500 m2). Na terenie zakładu znajduję się także kawomat dla klientów poczekalnia wyposażona w Tv.
Wszystkie prawa zastrzeżone © www.skpWajda.pl | 2010
Realizacja: TeamSolution.pl